Producenci
Czy warto wykonać test biorezonansowy? 0
Czy warto wykonać test biorezonansowy?

Czy warto wykonać test biorezonansowy?

Żyjemy w dobie informacji przekazywanych nie w formie materialnej. Wokół nas „latają” miliardy rozmów telefonicznych, a my słyszymy je dopiero, gdy mamy odbiornik, czyli telefon komórkowy i tylko wtedy, gdy są skierowane do nas.

W przestrzeni naszego ciała mamy podobne środowisko informacyjne jak w powietrzu. Nauka nie ma niestety na razie żadnego odbiornika rozpoznającego takie sygnały. Natomiast my, mamy unowocześnione, sprawdzone przez lata, urządzenie dr R. Volla, na bazie którego powstała praktyka detoksykacyjna MUDR. Josefa Jonasa, o nazwie: KIEROWANA I KONTROLOWANA DETOKSYKACJA.

W teście biorezonansowym nazywanym EAV TEST, Vega Test czy test dr Volla, jesteśmy w stanie precyzyjnie sprawdzić jakie toksyny są w badanym organizmie, ale – co ważne - dokładnie, w którym miejscu. Wynik testu pozwala na sporządzenie indywidualnej mapy toksyn, na podstawie której możemy opracować strategię detoksykacji i dobrać odpowiednie preparaty informacyjne MARION. Niezwykle ważna jest też możliwość kontrolowania postępów w detoksykacji.

Na czym polega test biorezonansowy ?

Zmodyfikowane przez dr H. Schimmela, urządzenia EAV TEST dr R. Volla, sprawdziły się w praktyce i od ponad 25 lat są używane w całej Europie.

Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. W jednej dłoni trzyma się elektrodę, a terapeuta do punktu na drugiej dłoni poprzez drugą elektrodę przesyła - ze specjalnego programu komputerowego - setki impulsów elektromagnetycznych z informacjami na temat: toksyn zewnętrznych i wewnętrznych, pasożytów, stanu narządów i układów funkcjonalnych, enzymów trawiennych, składników odżywczych itd.

Należy jednak pamiętać, że nie tylko metoda, ale także wiedza i praktyka osoby testującej są bardzo ważnym parametrem skutecznej detoksykacji.

Czy warto zacząć detoksykację bez testu biorezonansowego ?

Jeśli chcesz zacząć robić coś dobrego dla siebie, zawsze lepszy jest mały krok niż żaden. Zajrzyj do działu: NA DOBRY POCZĄTEK lub przejrzyj zestaw preparatów detoksykacyjnych: MARION TOKSYNY i NARZĄDY, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl